VIDEO Picula: Izgon naših državljana iz Srbije stvara otpor njihovu napretku prema EU
- Srbija svakako šalje jednu vrlo neprijateljsku poruku. To su teške optužbe koje njihove vlasti moraju objasniti. Nacionalna sigurnost je u odgovornosti svake države, ali ovakvi potezi imaju daljnje implikacije, ističe Tonino Picula SDP-ov zastupnikom u Europskom parlamentu i izvjestitelj EP-a za Srbiju
Komentari 8

Ova ekipa mora da radi za onog sorosovog bandita Srdana Popovica
Koga vise briga za Europu ,čak ni Tramp ne spominje vise Brisel 🤷♂️

Brick je buducnost. Zaboravi eu, sorosa i kompaniju
Krasnec i Picula! 😄😆😂. Pročitao sam samo naslov, a i to je bilo previše. Ipak bilo bi dobro kad bi spomenutu dvojicu netko obavijestio da ni sadašnja srbijanska vlast, a ni bilo tko u relevantnoj joj oporbi, uopće ne želii članstvo Srbije u EU. Jedino ih zanima EUrupska lova pa zato i izvode ovo glumatanje da su zainteresirani postati dio EU.

Dobro, jesu li državljani ili građani. Odlučite se konačno. Ja baš za ove mislim da su građani a ne državljani.
Da Picula bas ce tebe netko pitati - oni su se vec slizali s Trumpom.
Srbijom vladaju oni koji su izvršili agresiju na Hrvatsku,zar to nije dovoljno?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srbima svaka čas na protjerivanju, te tkz. "nevladine" udruge, rade samo PROTIV bilo koje vlade. Služe, samo svojoj svrsi, i onome tko ih financira. Treba ih protjerati i iz HR, jer jedino rade protiv nje!