Stanari Laništa traže da se obustavi gradnja društveno-kulturnog centra
Vijeće četvrti Novi Zagreb – zapad i Mjesni odbor Lanište traže da se na sjednici Skupštine raspravlja o gradnji centra
Komentari 6
ĆA
kako partija minira preko svojih ljudi bandićeve projekte..boljševički pristup još nije mrtav...
DI
Hm, da se radi o kultuno-informativnom centru najveće vjerske zajednice u državi, a ne jedne druge, eto bitno manje (doduše, isto kršćanske) ne bi bilo toliko protivljenja.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sva kulturna i druga događanja se mogu događati u Areni. I ovak je prazna i neiskorištena sa svim svojim pomoćnim prostorima. A građani neka odluče kaj je potrebno naselju, a ne jedna osoba koja niti ne živi tamo i dođe jednom kad se ljudima treba ulizivati radi izbora.