LOVRENU 90 MINUTA

Newcastle svladao Liverpool jednim udarcem u okvir, redsima neopravdano poništen gol

Newcastle - Liverpool
06.12.2015.
u 19:03

Newcastle je u 15. kolu engleskog prvenstva svladao Liverpool i upisao tek treću pobjedu. Domaća je momčad na St. James Parku slavila sa 2:0.

Newcastle je poveo u 69. minuti. Wijnaldum je iskosa tukao, a Škrtel je pokušao blokirati udarac, no lopta se od njegove noge odbila u mrežu.

Redsi su u 79. minuti uspjeli zatresti protivničku mrežu, zabio je Moreno, ali je pogodak poništen zbog zaleđa. No, snimka je pokazala da je sve bilo čisto i da sudac nije bio u pravu.

Unatoč nepriznatom pogotku, nije to bila dobra partija Liverpoola. O tome će dovoljno reći pogodak da su prvi udarac u okvir uputili u 89. minuti kada je Dejan Lovren tukao glavom. Hrvatski branič odigrao je svih 90 minuta.

Konačni rezultat postavio je Wijnaldum u sudačkoj nadoknadi. Obrana Liverpoola ga je zaboravila, a on mirno matirao Mignoleta. Zanimljivo da je to bio prvi Newcastleov udarac u okvir.

Momčad Jurgena Kloppa sada je sedma, s devet bodova manje od vodećeg Leicestera. Newcastle je na 18. mjestu.

POPULARNA INFLUENCERICA

Ella Dvornik o bivšem suprugu: 'Svoj razvod ne doživljavam kao loš san, sigurna sam da ćemo biti prijatelji i svemu se smijati'

- Razvod još traje, ali ne doživljavam ga kao loš san. To je samo jedna faza u životu iz koje učim i idem dalje. Ne smatram to ni greškom. Da moram sve ponoviti, ponovila bih, to su sve bile lekcije i blagoslovi. I mi smo danas ljudi koji jesmo zbog toga. Zahvalna sam na cijelom iskustvu, imamo dvije divne kćerkice i puno lijepih uspomena, a sigurna sam da ćemo u budućnosti biti odlični prijatelji i da ćemo se smijati svemu što se dogodilo - priznala je Ella Dvornik u razgovoru za Večernji list.