VIDEO Tučnjava na Poljudu! Zaiskrilo na tribinama, navijači Hajduka se međusobno potukli

Uzvratna utakmica 3. pretkola Konferencijske lige između Hajduka i Ružomberoka
15.08.2024.
u 22:23
Nisu navijači Hajduka mogli biti zadovoljni igrom, a još manje rezultatom nakon prvih 45 minuta ogleda protiv slovačkog Ružomberoka

Na poluvremenu: Hajduk - Ružomberok - 0:1. Šok i nevjerica nakon autogola Zvonimira Šarlije u 8. minuti, nije se Hajduk do poluvremena unatoč svoj sili prilika uspio vratiti u utakmicu i izjednačiti, a onda je zaiskrilo na tribinama. Nisu navijači splitske momčadi mogli biti zadovoljni viđenim od strane bijelih za vrijeme prvih 45 minuta...

Na istočnoj tribini Poljuda došlo je do tučnjave među nekolicinom navijača Hajduka. Po viđenom, mnogi su reagirali, neki i s čuđenjem, ali situacija se na sreću sigurnosti svih na tom dijelu stadiona brzo smirila.