Finalni izbor za Miss Universe koji će se održati na sunčanim Bahamima tek je u kolovozu, no naša predstavnica Sarah Ćosić već se sad ozbiljno priprema kako bi ondje zablistala punim sjajem.
– Četiri puta u tjednu vježbam u studiju T & T s trenericom Tajanom kako bih bila u odličnoj formi za Bahame kojima se jako veselim – kaže Sarah koja je trenutačno doista prekrižila noćne izlaske.
– Cijeli mi je dan pretrpan obvezama prema sponzorima, a uz to imam i ispite na ekonomskom fakultetu. Zato noću učim, a za izlaske će biti vremena – kaže 20-godišnja studentica Sarah.
Uskoro ide u posjet Gimmiju Baldininiju po neku lijepu dizajnersku cipelu koju će obuti na Bahamima, a bit će i gošća na Victorya Nightu u Sloveniji. Dok Sarah sanjari pješčane plaže Bahama i njihove rajske otoke, vlasnik licencije Vladimir Kraljević ne može sakriti nezadovoljstvo što Hrvatska nije domaćin ovog prestižna izbora.
– Žao mi je što nismo uspjeli dobiti domaćinstvo iako se u razgovorima s čelnim ljudima iz Ministarstva turizma i Vlade jesenas činilo kako imamo šanse, no otad s nama, na žalost, nitko nije kontaktirao – požalio se Vladimir Kraljević.