Rakitić zabio za Barcelonu, ali se Villarreal vratio nakon dva gola zaostatka

Ivan Rakitić
20.03.2016.
u 16:30

Raketi je to peti pogodak ove sezone u prvenstvu.

Barcelona je 30. kolu španjolskog prvenstva odigrala 2:2 na gostovanju kod Villarreala, a prvi gol na utakmici postigao je naš Ivan Rakitić.

Raketa se u strijelce upisao u 20. minuti. Najbolje je reagirao nakon gužve pred vratima domaće momčadi i s 11 metara ljevicom pogodio mrežu. Bio mu je to peti pogodak ove sezone u prvenstvu.

Nakon toga je Neymar iz jedanaesterca u 41. minuti povisio na 2:0 i činilo se da će to biti 25. pobjeda Katalonaca ove sezone u prvenstvu. No, žuta podmornica je u samo šest minuta nastavka osigurala bod.

Prvo je u 57. minuti Bakambu smanjio da bi Mathieu u 63. pogodio krivu mrežu za konačnih 2:2.

Barcelona je vodeća momčad lige sa 67 bodova, devet više od drugoplasiranog Atletica i 13 više od Reala koji večeras igra sa Sevillom. Villarreal je na četvrtom mjestu.