\'Lionel Messi, Argentina Photo: Press Association/Pixsell\'
PA/Pixsell
27.03.2013.
u 09:20

Argentina je i dalje vodeća u južnoameričkom poretku sa 24 boda nakon 11 utakmica kvalifikacija

Leu Messiju i njegovom argentinskom društvu nije pomogao ni boravak u baro komorama uoči utakmice u Boliviji u kvalifikacijama za SP. Bolivija je i dalje jedina južnoamerička reprezentacija kojoj Messi nije zabio. U La Pazu je bilo 1:1. Domaćin je poveo golom Marcela Martinsa (24.), a izjednačio je Banega (44.)

U drugoj utakmici južnoameričkih kvalifikacija Ekvador je upisao šestu pobjedu, bio je bolji od Paragvaja sa 4:1 na domaćem terenu. No, prvi su poveli gosti u 15. minuti preko Caballera, a onda je uslijedio preokret. U 38. je strijelac bio Caicedo, u 50. Montero, u 64. Benitez, a u 75. Montero postavlja konačan rezultat.

U drugoj utakmici južnoameričkih kvalifikacija Ekvador je upisao i šestu pobjedu, bio je bolji od Paragvaja sa 4:1 na domaćem terenu. No, prvi su poveli gosti u 15. minuti preko Caballera, a onda je uslijedio preokret. U 38. je strijelac bio Caicedo, u 50. Montero, u 64. Benitez, a u 75. Montero postavlja konačan rezultat.

Argentina ima 24 boda (11 utakmica), Ekvador 20 (10), Kolumbija 19 (10), Čile 15 (11), Venezuela 15 (11), Urugvaj 13 (11), Peru 11 (10), Bolivija 9 (11), Paragvaj 8 (11).