Bojan Bogdanović
Reuters/PIXSELL
24.02.2016.
u 11:10

Bojan Bogdanović je u porazu odigrao 22:05 minuta, upisavši jedan skok i četiri asistencije kojima je dodao pet koševa od čega je bila jedna trica iz pet pokušaja.

Orlando Magic je sinoć pobijedio Philadelphia 76erse (115:124) a Mario Hezonja je u nešto više od deset minuta zabio pet koševa kao i Bojan Bogdanović koji je u porazu Brooklyn Netsa od Portland Trail Blazersa (112:104) odigrao 22 minute.

Mario Hezonja je igrao 10:53 minuta i zabio je pet koševa. Victor Oladipo je dodao 22 koša, a Evan Fournier 21 za Magic. Philadelphiju je predvodio Ish Smith sa 22 postignuta pogotka, dok je Jahlil Okafor ubacio 17 za 76erse koji imaju osam pobjeda u 48 utakmica.

Bojan Bogdanović je u porazu odigrao 22:05 minuta, upisavši jedan skok i četiri asistencije kojima je dodao pet koševa od čega je bila jedna trica iz pet pokušaja. Netsi su gubili sa 68:49 na početku treće četvrtine prije nego su stigli do vodstva od 89:88 lnešto više od devet minuta do kraja. Utakmica je bila izjednačena prije nego su McCollum i Lillard pogodili po tricu za rezultat od 107:101 minutu i pol do kraja. Lillard je zaključio pobjedu sa četiri slobodna bacanja u zadnjih 26.4 sekundi.

NBA, rezultati:

Philadelphia 76ers - Orlando Magic        115:124
(Mario Hezonja je igrao 10:53 minuta, zabio pet koševa)
Washington Wizards - New Orleans Pelicans 109:89
Denver Nuggets - Sacramento Kings         110:114
Utah Jazz - Houston Rockets               117:114 (produžetak)
Portland Trail Blazers - Brooklyn Nets    112:104
(Bojan Bogdanović je igrao 22:05 minuta, upisao jedan skok, četiri asistencije i zabio pet koševa)