Je li Dinamo oštećen nakon što je sudac dosudio kazneni udarac za Milan?

Screenshot
14.09.2022.
u 19:43

Plavi gube od Milana nakon što je Manzano vidio prekršaj Šutala nad Leaom.

Dinamo na poluvremenu gubi 0:1 protiv Milana na San Siru, plavi nisu izdržali i imaju rezultatski deficit.

Cijeli prvi dio Dinamo se dobro držao protiv talijanskog prvaka, ali na kraju Čačićeva ekipa nije uspjela da ne primi pogodak.

Josip Šutalo je zapeo za nogu Rafaela Leaoa, sudac Gil Manzao je bez razmišljanja pokazao na bijelu točku.

Uključila se i VAR provjera koja je kratko trajala te je penal potvrđen.

Siguran izvođač u 45. minuti bio je iskusni napadač Oliver Giroud. Pitamo Vas, je li Španjolac opravdano pokazao na 'kreč'?