Juventus (1)
Reuters/Pixsell
15.04.2013.
u 22:55

Juventus je golovima Vidala slavio kod Lazija 2:0 i napravio novi korak prema naslovu.

Juventus je stigao na koračić od obrane naslova prvaka Italije. Stara dama je bila sigurna protiv Lazija i iz Rima se vraća s 2:0.

Oba gola zabio je Artur Vidal. U osmoj minuti je Mirko Vučinić izborio jedanaesterac, a Čileanac ga je pretvorio u pogodak. Drugi je stigao u 28. minuti nakon što mu je ponovo Vučinić sve pripremio. Juve je tako za samo pola sata riješio utakmicu, a zanimljivo da u prvenstvu od Lazija nije izgubio već deset godina.

Juventus nakon 32 kola ima 74 boda, 11 više od Napolija. Naslov je na dohvat ruke...