Karlović propustio četiri meč lopte i izgubio, ispao i Murray

Ivo Karlović
01.01.2014.
u 17:41

Ivo Karlović u drugom kolu ATP turnira u Dohi izgubio je od Nijemca Dustina Browna sa 6:3, 6:7 (13), 4:6 nakon jedan sat i 52 minute igre.

Div sa Šalate je odlično krenuo u meč i već u drugom gemu oduzeo servis Brownu. Do kraja više seta oba tenisača su držala svoj servis pa je set otišao na stranu hrvatskog tenisača.

U drugom setu Karlović je u sedmom gemu oduzeo servis Nijemcu i činilo se kako ide prema pobjedi, međutim već u sljedećem gemu izgubio je svoj servis pa je odluka pala u 13. igri. Iako je naš tenisač imao čak četiri meč lopte, set je na kraju otišao na stranu Browna.

U trećem setu Brownu je bio dovoljan break u sedmom gemu za konačnih 6:4.

Spomenimo, kako se za iznenađenje u drugom kolu pobrinuo Florian Mayer koji je sa 3:6, 6:4, 6:2 dobio trećeg nositelja Andyja Murraya.