Leicester srušio Chelsea! Pogledajte Mahrezov fenomenalni pogodak

Leicester City
1/5
14.12.2015.
u 23:12

Strijelci za Leicester bili su Jamie Vardy (34) i Alžirac Riyad Mahrez (48), dok je pogodak za Chelsea zabio Loic Remy (77). Hrvatski napadač u dresu "lisica" Andrej Kramarić opet je ostao bez minutaže.

U posljednjoj utakmici 16. kola Premier lige u ponedjeljak je Leicester je na svom terenu svladao Chelsea sa 2-1, te se vratio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Mourinhov Chelsea ostao na 16. poziciji, bod iznad zone ispadanja.

Najbolji golgeter Premier lige Jamie Vardy tako je stigao do 15. gola ove sezone, a Mahrez je upisao 11. pogodak.  Vardy  je 2012. iz trećeligaša Fleetwood Towna stigao u Leicester City, dok je Mahrez došao 2014. iz francuskog drugoligaša Le Havrea za samo 450 tisuća eura.

Leicester sad ima 35 bodova, Arsenal je na 33 i Manchester City na 32. Posrnuli Chelsea je samo bod od zone ispadanja (16. pozicija) i ima nakon devetog ovosezonskog poraza samo 15 bodova