Leon Benko zabio prvijenac za Dalian Aerbin

Leon Benko
22.03.2014.
u 14:31

Leon Benko gol je zabio u 60. minuti, a bilo je to za smanjenje vodstva domaćina na 2:1.

Leon Benko u trećem nastupu za novi klub, kineski Dalian Aerbin, napokon se upisao u strijelce. Dogodilo se to u utakmici trećeg kola kineskog prvenstva u kojoj je njegova momčad odigrala 2:2 na gostovanju Henan Constructiona.

Hrvatski napadač gol je zabio u 60. minuti, a bilo je to za smanjenje vodstva domaćina na 2:1.

Inače, domaćini su poveli golom Johnsona u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a na 2:0 je povisio Huang Xiyang u 51. minuti.

Konačnih 2:2 postavio je Meneghel u 65. minuti.

Dalian još uvijek čeka na prvu pobjedu u prvenstvu. Naime, nakon tri kola imaju samo dva boda.

Ćorluki 90 minuta u slavlju Lokomotiva

Vedran Ćorluka odigrao je 90 minuta u uvjerljivoj pobjedi Lokomotiva protiv Urala 3:0 u 22. kolu ruske lige. Domaćini su poveli autogolom Belozerova, a nakon toga su mrežu gostiju tresli N'Doye i Tkačev.

Lokomotiv je vodeća momčad ruske lige sa 47 bodova, šest više od Zenita, koji ima i utakmicu manje.