Novak Đoković
1/5
25.04.2018.
u 16:23

140. igraču svijeta ovo je jedna od najvećih pobjeda u karijeri, a do nje je došao za sat i 41 minutu igre.

Slovak Martin Kližan pobijedio je Novaka Đokovića sa 6:2, 1:6, 6:3 i izbacio ga s ATP turnira u Barceloni.

Slovački igrač puno je bolje otvorio meč, u prvih šest gemova čak je dvaput oduzimao servis Đokoviću. Nole se vraća dobrom igrom u drugom setu, da bi u odlučujućem Kližan ponovno bio bolji.

1/5

Forma bivšeg prvog tenisača svijeta tako je i dalje ostala zabrinjavajuća za sve njegove fanove. Štoviše, nikad u profesionalnoj karijeri nije tako loše ušao u sezonu - u prvih deset nastupa ima pet pobjeda i pet poraza.

Kližanu će u drugom kolu protivnik biti Feliciano Lopez koji je s 6:4, 2:6, 6:4 savladao Dušana Lajovića.