Posušje slavilo protiv Hajduka na Poljudu u prijateljskoj utakmici

Split: Finale Hrvatskog nogometnog kupa HNK Hajduk - HNK Rijeka
Miroslav Lelas/PIXSELL
21.07.2022.
u 23:17

Kako je i najavio trener Valdas Dambrauskas, Hajduk je večeras odigrao prijateljsku utakmicu protiv Posušja na Poljudu zatvorenu za javnost. Bijeli su poraženi u njoj 2:0, a pogotke su zabili Milanović i Pavković.

Rijeka je odgodila Jadranski derbi koji je bio na rasporedu nadolazećeg vikenda zbog europskih dvoboja pa je Hajduk u potrazi za održavanjem forme dogovorio neke prijateljske utakmice.

Iako je Dambrauskas krenuo od prve minute s rezervnim sastavom i taj je sastav primio oba gola, ono što bi ga moglo zabrinuti je to da u nastavku bijeli nisu uspjeli Posušju zabiti gol. A u igru su tada ušli Lovrencsics, Borevković, Melnjak, Grgić, Vuković, Korvinović, Sahiti, Biuk, Livaja i Eduok.