Queiroz je lani ometao rad antidopinške komisije uoči puta na SP u JAR. Nekoliko dana kasnije dobio je otkaz.
Ukinuta suspenzija
Queiroz oslobođen svih optužbi u vezi dopinške kontrole
![Nogomet](/media/img/61/a2/f78b9c39a36ff4b3af81.jpeg)
Međunarodni sportski sud oslobodio je optužbi nekadašnjeg izbornika Portugala Carlosa Queiroza u vezi s dopingom te mu je ukinuta šestomjesečna suspenzija.
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.