SMS INTERVJU

Sabljarić: Karlovcu treba pravi veliki sponzor

Zoran Sabljarić
VL
30.10.2009.
u 17:37

Novi predsjednik Karlovca Zoran Sabljarić želi još više organizirati klub, naći velikog sponzora, a smatra da je ključan problem financijski popratiti uspjehe igrača.

Što je glavni cilj uprave NK Karlovca s vama na čelu u idućem razdoblju?

- Organizacijska i financijska stabilnost. Sportski uspjesi su tu, no moramo pronaći pravog velikog sponzora, što u doba recesije, iako smo pravi hit, nije nimalo lako.

Hoćete li u rad kluba unijeti neke novosti?

- Trećinu proračuna moramo osigurati posve sami, bez sponzora i gradske pomoći. Zato smo zamolili Grad da nam da na upravljanje ŠRC Korana, gdje planiramo preseliti ilovački sajam i sajam automobila, kao i organizirati druge događaje. Na Danima piva pokazalo se da je to pun pogodak i dobra zarada za klub.

Može li uprava financijski pratiti uspjehe igrača?

- To je ključno pitanje. Želimo, koliko god ćemo to biti u stanju. Naš je cilj i dalje što prije osigurati ostanak, a ako će klub konkurirati za europske kupove, nastojat ćemo iskoristiti tu priliku, iako su za to nužna velika ulaganja.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije