Sjajni Perišić asistirao za sva tri pogotka Wolfsburga

Wolfsburg
06.12.2014.
u 18:00

Perišić je u 10 prvenstvenih utakmica upisao 5 asistencija uz 3 pogotka.

Wolfsburg je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Hannovera (3:1) u 14. kolu te učvrstio drugo mjesto u Bundesligi. Bila je to deveta prvenstvena pobjeda Vukova, a junak je bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je asistirao za sva tri pogotka.

Pogađali su De Bruyne, Dost i Arnold. Perišić je u 10 prvenstvenih utakmica upisao 5 asistencija uz 3 pogotka. Protiv Hannovera je igrao do 88. minute dok je Ivica Olić igru napustio u 67. minuti.

Rezultati:

Hannover – Wolfsburg 1:3 (Joselu 45' / De Bruyne 4', Dost 69', Arnold 85')

Köln – Augsburg 1:2 (Ujah 13' / Đurđić 53', Esswein 90')

Borussia M. – Hertha 3:2 (Jantschke 9', Raffael 53', Hazard 83' / Schieber 45', Kalou 90'-11m)

Paderborn – Freiburg 1:1 (Kachunga 89' / Darida 18'-11m)

Stuttgart – Schalke 04 0:4 (Chuopo-Moting 1', 21', 61', Meyer 10')

Bayern - Bayer u 18:30 sati.

>>Newcastle napravio iznenađenje i nanio Chelseaju prvi poraz!