Tottenham ispustio pobjedu u 90. minuti, Perišić igrao cijelu utakmicu

Premier League - Tottenham Hotspur v Manchester City
Paul Childs/REUTERS
03.04.2023.
u 23:39

Tottenham je golom Harrya Kanea (68pen) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane donio bod Evertonu.

U dvoboju 29. kola Engleske lige Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1-1. Tottenham je golom Harrya Kanea (68pen) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane donio bod Evertonu.

Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za ostanak pa je utakmica bila nervozna s dva crvena kartona - Doucurea u 58. minuti kod domaćih, te Lucasa Moure (90) kod gostiju.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Tottenham je sada četvrti s istim brojem bodova kao i petoplasirani Manchester United, dok je Everton 15. s 27 bodova.

Remi Sassuola i Torina

U dvoboju 28. kola Talijanske lige Sassuolo i Torino su odigrali 1-1.

Domaći su poveli golom Pinamontija (36), a za Torino našeg Ivan Jurića izjednačio je Sanabria (66).

Martin Erlić je ostao na klupi Sassuola, dok je Nikola Vlašić odigrao cijelu utakmicu za goste.

Torino je 10. s 38 bodova, a Sassuolo 12. s 37.