Trener Lokomotive skinuo kapu Livakoviću: 'To nitko osim njega ne bi obranio'

Autori: Vecernji.hr, Hina
08.04.2023.
u 20:43

Vodeći Dinamo sada ima 63 boda, devet više od drugog Hajduka, dok je Lokomotiva ostala osma sa 33 boda.

Aktualni hrvaski nogometni prvak Dinamo u prvoj je utakmici s novim trenerom Igorom Bišćanom kao gost preokretom svladao Lokomotivu sa 2-1 (0-1) u susretu 28. kola HNL-a. Lokomotiva je povela golom Ibrahima Aliyua (35), no u nastavku su dva Luke, Ivanušec (50) i Menalo (79) kreirali preokret.

Trener Lokomotive osvrnuo se na poraz.

- Očito nam ove sezone nije suđeno protiv Dinama. Prvo poluvrijeme bili smo lošiji, u drugom smo bili bolji zadnjih 30-35 minuta. Na kraju smo izgubili drugi dio 2:0. Čestitke Dinamu na pobjedi - rekao je Silvijo Čabraja nakon utakmice.

Prokomentirao je Čabraja i poništen pogodak.

- Zašto ne vjerovati VAR-u? Nekad ti daje, nekad oduzme. Bio bih sretan da mi sad nije uzeo - kazao je.

A pohvalio je i Dinamova vratara Dominika Livakovića za krucijalnu obranu u sudačkoj nadoknadi.

08.04.2023., stadion u Kranjcevicevoj ulici, Zagreb - SuperSport HNL, 28. kolo, NK Lokomotiva - GNK Dinamo. Trener Lokomotive Silvijo Cabraja Photo: Marko Lukunic/PIXSELL

- Po onome što sam vidio s klupe, nisam siguran da bi ijedan drugi golman osim Livakovića obranio taj udarac Šotičeka - zaključio je.