Vettel slavio i na VN Abu Dhabija

'Red Bull Formula One driver Sebastian Vettel (C) of Germany celebrates winning the Indian F1 Grand Prix at the Buddh International Circuit in Greater Noida, on the outskirts of New Delhi, October 27,
03.11.2013.
u 15:00

Vettel se na početku utrke probio do prvog mjesta i zadržao ga do kraja utrke. Na početku je pretekao momčadskog kolegu Marka Webbera koji je završio drugi, dok je treće mjesto osvojio Nico Rosberg.

Sebastian Vettel novom je pobjedom u formuli 1 potvrdio naslov svjetskog prvaka. Vozač Red Bulla bio je najbrži na Velikoj nagradi Abu Dhabija.

Četvrti je bio Romain Gorsejan, a pilot Ferrarija Fernando Alonso je osvojio peto mjesto. Kimi Raikkonen startao je s posljednjeg mjesta i utrku završio već u prvom zavoju nakon sudara.

Vettelu je ovo bila 37. pobjeda u karijeri i 11. ove sezone. Slavio je na posljednjih sedam utrka i time izjednačio rekord Michaela Schumachera.