Ligue 1 - Lorient v Paris St Germain
STEPHANE MAHE/REUTERS
06.11.2022.
u 15:36

Momčad Christophea Gaultiera došla je do 12. pobjede ove sezone, a to je uspjela bez Lea Messija koji je susret propustio zbog upale Ahilove tetive.

PSG je u nedjelju u utakmici 14. kola francuskog prvenstva kola svladao u gostima Lorient sa 2-1.

Poveo je PSG vrlo rano, Neymar je zabio za 1-0 u devetoj minuti. Domaća momčad do izjednačenja dolazi u 53. minuti, a strijelac je Moffi, no u 81. minuti za 2-1 za PSG zabija Danilo Pereira.

PSG je prvi na ljestvici sa 38 bodova, pet više od drugoplasiranog Lensa. Lorient je  četvrti sa 27 bodova.