VIDEO Pojavila se snimka Luke Modrića u neobičnom izdanju, ovakvog ga nikad nismo vidjeli

Luka Modrić
Printscreen Youtube
10.03.2022.
u 08:05

Sjajnu utakmicu odigrao je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić koji je na terenu proveo svih 90 minuta. Luka je sjajno asistirao trostrukom strijelcu Karimu Benzemi za pogodak u 76. minuti.

Nogometaši madridskog Real Madrida plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su sinoć u uzvratnom dvoboju osmine finala na svom Santiago Bernabeu svladali PSG s 3:1 te tako nadoknadili poraz 0:1 iz prve utakmice.

A Real Madrid nakon susreta objavio je video u kojem se vidi koliko Modriću znači ova pobjeda. Hrvatski veznjak slavio je po svlačionici sa suigračima, skakao od sreće i na kraju sve začinio sočnom psovkom. Izdanje u kakvom ga ne viđamo često.