OČEVID U TIJEKU

Autobus u Požegi udario u građevinsku skelu

Foto: 034portal
1/2
18.10.2021.
u 09:19

Očevid je u tijeku i još nema informacija o ozlijeđenima i materijalnoj šteti

U Požegi, na Trgu Sv. Trojstva, autobus poduzeća "Arriva" udario je u građevinsku skelu. 

Očevid je u tijeku i još nema informacija o ozlijeđenima i materijalnoj šteti.

Kako doznajemo, u autobusu u trenutku nesreće nije bilo putnika, a ni na građevinskoj skeli nije bilo radnika. Ozbiljnije su posljedice tako, na sreću, ipak izbjegnute. Pričinjena je samo materijalna šteta.

Ključne riječi

Komentara 1

Avatar anlaser
anlaser
13:16 18.10.2021.

Hahaha ovo je hrvatska priča , u autobusu nije bilo putnika a na skeli radnika ! Zato nam i je ovako kako je !

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije