Vapaj profesorice Benček: Učenike sam 30 godina krivo odgajala!
Da bi preživjela, jer s mirovinom od oko tri tisuće kuna koju će dobivati to ne bi mogla, profesorica Benček planira i nakon umirovljenja učenicima davati instrukcije
Komentari 271
Bausteleri, svaka vam cast za vas posao, ali nije ova profesorica kriva da vi neznate matematiku i logicno razmisljanje.
koja patetika... \"stare vrijednosti\"? da pogodim.... jugoslavenske?
Da zaista cudno da je gosp. trebalo 30 godina da shvati da je krivo radila.. Idi babo kako te nije sramota tako nesto reci..
@istima pa gledaj sada realno je kad se troši i nepita odakle je(a svi znaju) ali vidjeće Hrvati kad će trebati vraćati sa kamatama. ovo sada je samo početak
hehe vidim na onaj komentar da mi sigurno streberi lepe minuse nema nijedan minus hehe nevole streberi da ih zovu streberi....jbg....istina boli..pa vidim da posle nesmeju da lepe minus. ma uplase se ba! haha
tararira nije se svijet promjenio. on je isti. promjenili su se ljudi. a profesorica sada prodaje svoju frustriranost zapakiran u neki kvazi-socijalizam
ma ja neznam kako vi...ali ja ostajem pri mom....da joj nebi uzo cerku za zenu, sigurnoI A mozda je i fina cura i prijatno bi se iznenadio! A cak je mozda i fino odgojena cura!
Nista bolje nismo mogli niti ocekivati. Hebes zemlju koju uvijek vode zatvorenici. Ali ovi koji su stupili 91. na vlast.....ovo su oni zavrsni, ovi su shebali i sefa i stanicu. Ocekivano.

Volim kad ljudi imaju muda u ovoj korumpiranoj, lopovskoj državi ovako nešto reći i iznijeti svoje stajalište ne očekujući ikakve pare za isto. Kad bi samo oni gore imali srama i našli se u ovim napisanim riječima u tekstu gđe Benček.

U sustini sistem u jugoslaviji je bio robovlasnicki .Ako nisi pohadao jedan od ovi sotonisticki fakulteta bio si rob. :))
Profesorica Benček predavala mi je matematiku. O njoj mogu reći samo najbolje, i kao o profesoru i kao o čovjeku. Žena je obrazovala, a i odgajala, tolike generacije djece, uvijek otvorena srca, nikad zlonamjerna! A što je vaš minuli rad, dežurni pljuvači?

Mica i Safarik, jeste li uopce procitali njezinu izjavu???
zakaj minusi?
Dal\' će ovo pismo i vapaj ove profesorice razumjeti ADZe banda ?
ufrm....... ovo sada u HR je financijski realno? :)
Postenje je neplativo.... Nemoramo se sramit da su nas nasi roditelji postenju odgajali....
luena1 Primjecujem Ti k\'o JADRANKA KOSOR IVI \"kud ti tu i ja\" pa stalno se potrefimo na istom clanku! Pozdravcic.
Svaka tebi cast, to je najjveca humana gesta odgajati djecu i ucenike da ne budu,kriminalci,propalice,lopovi ali je opet ispalo da Vas nisu poslusali kako kazes u zavrsnoj recenici. POSENJE: Najjveci kapital, dok za druge nije.Mirno spavaj i neka te dragi BOG nadari svim zasluzenim vrednotama!
Život nikad nije pošten, ali budući da nas je većina nepoštenih - to nam i odgovara. Oskar Vajld
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ministarstvo branitelja i Grad Vukovar, sramite se svoje ne brige za one koji su vas branili i obranili, da bi vi sada imali svoja ministarstva i fotelje u jednoj drzavi - HRVATSKOJ!!!