Ne jedan, ne dva, nego čak šest koncerata Darko Rundek & Ekipa održat će krajem ovog i početkom sljedećeg mjeseca u KSET-u. Ulaznice za pet svirki, a za svaku ih je večer bilo dostupno po 240, rasprodane su u tri dana pa je dodan i šesti koncert, 8. prosinca.
– Ima nekih stvari koje se mogu podijeliti, razmijeniti, zajedno doživjeti samo izbliza. Nevidljive su na velikoj sceni, ne možeš ih osjetiti preko zvučnika i ekrana, a u KSET-u smo dovoljno blizu za to. U ovom vremenu manipulacije i strepnje treba nam povjerenja, igre i slavlja – poručuje Rundek ususret 20. godišnjice albuma "Ruke" kojem će posvetiti glavninu programa uz pratnju vrhunskih glazbenika.
Je li to onaj Rundek koji je plovio Jadranom i pjevao na brodu ''za spas Jugoslavije'' u vrijeme dok su nam već razarali domove?