City zauzeo vrh, zaigrao i Kranjčar

03.01.2012.
u 22:53
Niko u dalje ulazi po potrebi, ovaj put je zamijenio ozlijeđenog Livermorea.

Kiksao je Manchester City u posljednja dva kola, ostavili su bodove kod WBA, a zatim i kod Sunderlanda, da bi se dokazali upravo protiv Liverpoola. S glatkih 2:0 (Agüero i Yaya Toure) otišli su na odmor protiv Redsa, a s bijele točke Milner je učvrstio momčad na vrhu engleskog prvenstva. Istovremeno, Luka Modrić predvodio je Tottenham do nove pobjede, igrao je svih 90 minuta.

Očekivano, pao je West Bromwich Albion, ali tek s jednim golom, koji je postigao Defoe. Niko Kranjčar je ušao u 77. minuti, a Vedrana Ćorluke nije bilo niti na klupi.

Rezultati, 20. kola Premijerne lige: Tottenham-WBA 1:0, Wigan-Sunderland 1:4, Manchester City-Liverpool 3:0. Poredak: Manchester City 48, Manchester United 45 (-1), Tottenham 42 (-1), Chelsea 37, Arsenal 36...

U Španjolskoj, u Kraljevom kupu, u prvoj utakmici osmine finala Real se u Madridu izvukao protiv Malage. Gosti su pogocima Sancheza i Demichelisa vodili sa 2:0, a na 3:2 preokrenuli su Khedira, Higuain i Benzema.