Ivan Rakitić, portal
Alvaro Hernandez/Press Association/PIXSELL
22.08.2013.
u 23:34

Delač je branio za Vojvodinu u 1:1 susretu sa Sheriffom, a Ivan Kelava triput je matiran na vratima Udinesea

Kijevski Dinamo slavio je 3:2 u Kazahstanu kod Aktobea, Vida i Vukojević odigrali su cijelu utakmicu za Kijevljane. U susretu azerbajdžanskog Agdama Miro Varvović je branio za domeć i primio dva pogotka od Eintrachta za kojeg je 90 minuta igrao Srđan Lakić. Slaven Bilić na klupi Beštiktaša doživio je poraz (2:1) u Norveškoj od Tromsoa iako je vodio 1:0. Delač je branio za Vojvodinu u 1:1 susretu sa Sheriffom, a Ivan Kelava triput je matiran na vratima Udinesea u 3:1 domaćem porazu od Libereca.

Ivan Rakitić postigao je izjednačujuči pogodak u domaćem srazu sa Slask Wroclawom (4:1). Tičinović i Runje igrali su 90 minuta u 1:1 gostujućem susretu Nordsjaellanda kod Elfsborga.