Loša uvertira u večer: Juniori Dinama upisali poraz protiv Milana

Zagreb: Susret Dinama i Milana u UEFA Ligi prvaka mladih
1/9
25.10.2022.
u 16:26

U zadnjem kolu u srijedu 2. studenog Dinamovi juniori gostuju kod Chelsea, ali im ni pobjeda ne jamči prolazak dalje.

Juniori Dinama su u utorak u utakmici 5. kola  skupine E Lige prvaka mladih izgubili od Milana 1-2.

Poveo je Milan u 25. minuti golom Jordana Longhija, no samo četiri minute kasnije Dinamo dolazi do izjednačenja, a strijelac je Matej Šakota. U drugom poluvremenu u 76. minuti sudac dosuđuje penal za gostujuću momčad nakon prekršaja na Scottiju. Izvođač je Gabriele Alesi i od 77. minute Milan vodi 2-1.

25.10.2022., Gradski stadion u Kranjcevicevoj ulici, Zagreb - UEFA Liga prvaka mladih, 5. kolo, skupina E, GNK Dinamo - AC Milan. Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Ovo je drugi poraz mladih Dinama od Milana, u prvoj utakmici talijanski je klub slavio sa 3-0.

U skupini je Dinamo s dvije pobjede i tri poraza treći sa šest bodova. Prvi je Milan sa 11 bodova, drugi je Salzburg s osam, a Chelsea je na četvrtom mjestu s dva boda.

Podsjetimo, seniori večeras od 21 sat također igraju 5. kolo Lige prvaka protiv talijanskog Milana. Prijenos pratite uživo na portalu Večernjeg lista.