Nikola Vlašić igra sjajno u novom klubu, pogledajte kakvu je golčinu zabio Atalanti

Daniele Mascolo/REUTERS
01.09.2022.
u 22:46

Bivši igrač Hajduka proigrao je pod vodstvom hrvatskog trenera i zabio drugi put zaredom.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić mogao bi biti pun pogodak za momčad Torina i Ivana Jurića.

Atalanta je slavila 3:1 u sklopu četvrtog kola Serie A, ali Vlašić je obilježio susret fantastičnim pogotkom u 77. minuti nakon dodavanja Pellegrija.

Vlašiću je ovo bila druga uzastopna utakmica u kojoj je zabio gol za Torino u koji je ove sezone došao na posudbu iz West Hama. U prošlom kolu mu je upisan gol u pobjedi protiv Cremonesea kod kojeg mu je pomogao protivnički igrač. Nikola se našao u prvih 11 gostiju i odradio svih 90 minuta.

Hat-trick je kod domaćih kompletirao Koopmeiners te tako doveo suigrače do treće pobjede u četvrtom kolu. Torino se nalazi na devetom mjestu uz sedam osvojenih bodova.