Torino slavio 2:1

Pašalić promašio penal u 95. minuti: Mogao donijeti bod Atalanti, srpski vratar mu obranio kazneni udarac

Super Cup - Real Madrid v Atalanta
KACPER PEMPEL/REUTERS
25.08.2024.
u 20:43

Pašalić je odigrao čitav susret za Atalantu koja je ostala na tri boda, dok je Borna Sosa igrao za Torino, koji sada ima četiri boda, od 78. minute. Nikola Vlašić zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup.

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić nije uspio iskoristiti kazneni udarac za Atalantu u šestoj minuti sudačke nadoknade na gostovanju protiv Torina pa je domaći sastav uspio sačuvati pobjedu od 2-1 (1-1).

Retegui je u 26. minuti doveo Atalantu u prednost, samo pet minuta potom Ilić je poravnao, da bi Che Adams u 50. minuti doveo domaće u prednost. Duboko u sudačkoj nadoknadi, u 95. minuti, gosti su dobili priliku osvojiti bod iz kaznenog udarca, ali vratar Torina Milinković-Savić obranio je udarac Pašalića.

Istovremeno su Fiorentina i Venezia igrale 0-0. Marin Šverko odigrao je čitav susret za Veneziju kojoj je ovo prvi bod u novoj sezoni, dok je Josip Brekalo ostao na klupi Fiorentine koja ima dva boda iz dva kola. Marin Pongračić zbog crvenog kartona u pršlom kolu nije imao pravo nastupa za Fiorentinu.