Pogledajte što regionalni mediji pišu o drami na Maksimiru: 'Hrvati nikako da nauče jednu stvar'

1/6
12.10.2024.
u 20:37

Mediji iz regije popratili su veliku pobjedu Hrvatske protiv Škotske.

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je drugu pobjedu u skupini 1 elitne Lige nacija, u trećem kolu je na maksimirskom stadionu pobijedila Škotsku 2-1 (1-1). Škotska je povela u 32. minuti golom Ryana Christiea, ali je samo tri minute kasnije izjednačio Igor Matanović, što je bio njegov premijerni pogodak u dresu hrvatske reprezentacije. Potpuni preokret se dogodio u 70. minuti kada je Andrej Kramarić zabio za 2-1. Bio je to Kramarićev 30. pogodak u hrvatskom dresu.

VEZANI ČLANCI:

Portugal i Hrvatska imaju po šest bodova, s tim da Portugalci imaju utakmicu manje. Poljska je na tri boda, a Škotska i dalje bez bodova. Mediji iz regije popratili su veliku pobjedu Hrvatske protiv Škotske.

- Hrvatska savladala Škotsku i napravili veliki korak ka četvrtfinalu Lige nacija - piše Klix.

- Drama na Maksimiru: Hrvatska došla do vrijedne pobjede, "spasio" je VAR u 98. minuti - javlja Dnevni avaz.

- Hrvati nikako da nauče: Nerealne rekacije Livakovića i Modrića nakon "infarkta" na Maksimiru - piše SportSport.

- VAR u 98. minutu spasio Hrvatsku od remija sa Škotima - komentira Sport.ba.

- VAR sačuvao Hrvatsku u 95. minutu, drugi trijumf zaredom „vatrenih” - naslov je crnogorskih Vijesti.

- VATRENI SLAVILI NA MAKSIMIRU: Hrvatska posle preokreta pobedila Škotsku - piše Kurir.

FOTO Bio je naš najplaćeniji sportaš, otac ga ispisao iz škole, a danas se službeno oprostio od Hrvatske