Split
Ivo Čagalj/PIXSELL
14.08.2010.
u 22:49

Kompletirano je i četvrto kolo PHNL. Osim remija Hrvatskog dragovoljca i Istre (1:1) u petak, te pobjeda Hajduka i Dinama, odigrano je i pet ostalih utakmica.

Uz bijele i plave, samo su pjesnici uspjeli doći do pobjede. Na Šubićevcu su slavili 1:0 pogotkom Jurendića u 13. minuti.

Split je nadomaćem terenu 'utrpao' Belupu tri komada. U strijelce su se upisali Obilinović, Serdarušić i Golubović. Druga im je to domaća pobjeda u sezoni.

Rijeka i Varaždin na Kantridi su odigrali neriješeno (1:1). Za goste je strijelac bio Glavina u 34. minuti, a domaćoj momčadi bod je donio Rodić u 45.

Zadar je na Stanovima protiv Cibalije odigrao bez pogodaka, kao i Osijek s Lokomotivom u Gradskom vrtu.