06.11.2018. u 20:49
Crvena zvezda svladala je Liverpool s 2:0 u četvrtom kolu skupine C Lige prvaka.

U 4. kolu skupine C Lige prvaka Crvena zvezda je u Beogradu protiv viceprvaka Europe priredila veliko iznenađenje. Prije dva tjedna Liverpool je na Anfieldu rutinski pobijedio Crvenu zvezdu sa 4:0, a večeras je Zvezda neočekivano slavila sa 2:0.

Zvezda je povela u 22. minuti. Nakon kornera najviši je bio Milan Pavkov, koji trese mrežu. Novi šok gostima ponovno je priredio Zvezdin centarfor Milan Pavkov, koji je u 29. minuti odličnim udarcem sa 23 metra pogodio za 2:0. U drugom poluvremenu Liverpool je opsjedao gol Zvezde, ali domaćini su se znalački branili i uspjeli doći do velike pobjede. Dejan Lovren zbog bolesti nije bio u sastavu Liverpoola.

U drugom susretu ove skupine večeras Napoli dočekuje PSG. Na ljestvici vodi Liverpool sa šest bodova, Napoli ima pet, a PSG i Crvena zvezda po četiri boda.

Katastrofalna sezona Monaca, koji je predzadnji u francuskom u prvenstvu, nastavljena je i u Ligi prvaka porazom od Club Bruggea sa 0:4 u skupini A.

Prije dva tjedna Club Brugge, kojeg vodi Ivan Leko, kod kuće je protiv Monaca odigrao 1:1, ali u Kneževini gosti iz Belgije su krenuli silovito i nakon 24. minute već su vodili 3:0 pogocima Hansa Vanakena (12, 17-pen) i Wesleyja (24). Konačnih 4:0 postavio je Ruud Vormer u 85. minuti.

Vratar Danijel Subašić zbog ozljede nije bio u sastavu Monaca, a stoper Matej Mitrović i vratar Karlo Letica ostali su na klupi za pričuve Bruggea.

Favoriti ove skupine Atletico Madrid i Borussia Dortmund sastaju se večeras na Metropolitano stadionu. Na ljestvici vodi Borussija sa devet bodova, Atletico ima šest, Brugge je na četiri, a Monaco ima jedan bod.

Crvena zvezda
Pavkov 22', 29'
2-0
Liverpool
Četvrto kolo Lige prvaka, 18:55, Beograd, Srbija
POREDAK

Evo trenutnog poretka skupine. U 21 sat se u ovoj skupini sastaju Napoli i PSG.

Rezultati by SofaScore

Kraj
KRAJ (Kraj)

Kraj utakmice! Crvena zvezda je napravila veliko iznenađenje i svladala Liverpool s 2:0.

90'

Igrat će se pet minuta nadoknade.

79'

I Liverpool je napravio treću zamjenu. Origi umjesto Lallane.

Zamjena
73' (Zamjena)

Treća promjena kod Zvezde. Jovičić umjesto Krstičića.

72'

Evo konačno nešto od Liverpoola. Prvo je Salah tukao, no Borjan mu je odlično obranio udarac. Nakon toga je Egipćanin pogodio vratnicu.

Zamjena
64' (Zamjena)

Druga promjena kod Zvezde. Izlazi Marin, ulazi Čaušić.

57'

Stojković se ozlijedio i ne može nastaviti, u igri je Gobeljić.

Zamjena
46' (Zamjena)

Počeo je nastavak. Dvije zamjene kod Liverpoola - ušli su Gomez i Firmino, a na terenu nema Alexandera-Arnolda i Sturrdigea.

45'

Kraj prvog poluvremena, Zvezda iznenađujuće vodi 2:0.

30'

Na Marakani je ludnica, stadion zviždi svaki put kad igrači Liverpoola prime loptu.

Gol
29' (Gol)

Gol za Crvenu zvezdu! Pavkov je povukao loptu, opalio s više od 20 metara i sjajno pogodio za 2:0.

Gol
22' (Gol)

Gol za Zvezdu! Zabio je Pavkov glavom nakon kornera s desne strane.

15'

Kakav promašaj Sturiddgea! Ostao je sam na pet metara i onda poslao loptu visoko preko gola.

Žuti karton
6' (Žuti karton )

Marko Marin dobio je žuti karton nakon samo šest minuta igre što je loša vijest za domaću momčad.

1'

Počela je utakmica!

POSTAVE

Evo sastava koji će večeras igrati.

NEMA LOVRENA

Poznati su i sastavi. U momčadi Liverpoola nema Dejana Lovrena koji je bolestan.

TABLICA

Ovo je susret četvrtog kola skupine C u kojoj se večeras sastaju Napoli i PSG.

POČINJEMO

Dobra večer i dobro došli na novu večer s Ligom prvaka. Od 18:55 pratit ćemo susret Crvene zvezde i Liverpoola u Beogradu.