Susret Milana i Dinama u drugom kolu UEFA Lige prvaka
1/12
14.09.2022.
u 20:15

Pogledajte sjajan Oršićev pogodak za smanjenje zaostatka za Milanom na San Siru.

Dinamo je primio gol u zadnjoj minuti prvog dijela i u prvoj minuti drugog dijela utakmice protiv Milana u Ligi prvaka.

Kada se činilo da su Zagrepčani slomljeni, ukazali su se Bruno Petković i Mislav Oršić. Kao i protiv Chelseaja, ovaj dvojac ponovno je sjajno kombinirao i duplim pasom izbacio cijelu obranu Milana. Na kraju je sve Oršić završio sjajnim pogotkom u malu mrežicu za 2:1.

Fantastičnu akciju i sjajn pogodak pogledajte OVDJE.

Ranije je Milan poveo iz penala na samom kraju prvoga dijela te odmah povećao vodstvo na 2:0 minutu nakon početka drugoga dijela.