Vida odigrao cijelu utakmicu u novom kiksu katastrofalnog Bešiktaša

14.02.2022.
u 20:36
Uvjerljivo prvi je Trabzonspor koji ima čak 60 bodova, odnosno, 12 više od drugoplasiranog Konyaspora.

Nogometaši Bešiktaša ostali su bez pobjede na gostovanju u Adani, u 25. kolu turske Superlig, premda su vodili sve do sudačke nadoknade. Adana Demirspor i Bešiktaš su odigrali 1:1.

Time je Bešiktaš upisao treći prvenstveni remi u nizu iako je vodio golom Brazilca Alexa Teixeire od 31. pa sve do 92. minute. No, tada je za domaći sastav pogodak postigao Akaydin i time postavio konačan rezultat.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za Bešiktaš, dok je za domaćina u 66. minuti u igru ušao hrvatski nogometaš Damjan Đoković.

Bešiktaš je tek osmi na ljestvici i ima 38 bodova, dok je Adana Demirspor treća s 41 bodom. Uvjerljivo prvi je Trabzonspor koji ima čak 60 bodova, odnosno, 12 više od drugoplasiranog Konyaspora.