glasajte

ANKETA Jako sporna odluka njemačkog suca! Je li Dinamo oštećen za čisti pogodak?

Zagreb: UEFA Liga prvaka, 4. kolo, skupina E, GNK Dinamo - Red Bull Salzburg
1/5
11.10.2022.
u 21:29

Jedna vrlo čudna situacija dogodila se pred kaznenim prostorom Salzburga.

U tijeku je utakmica Dinama i Salzburga na Maksimiru u sklopu četvrtog kola Lige prvaka.

Gosti su odmah poveli na početku utakmice u 12. minuti, ali Dinamo je izjednačio osam minuta kasnije preko Petkovića

11.10.2022., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga prvaka, 4. kolo, skupina E, GNK Dinamo - Red Bull Salzburg.Robert Ljubicic Photo: Igor Soban/PIXSELL

Petković je zabio za 1:1, ali doslovno sekundu prije oglasio se sudac i prekinuo igru zbog prekšraja Perića. Naime, došlo je do sudara Perića i napadača Salzburga, ali iza leđa suca. Korner se ponavlja. Neobična odluka suca.

Što mislite, je li ovo bila pogrešna odluka njemačkog suca Tobiasa Stielera?