Iličević zabio Rangersima, Napoli protiv Juvea prokockao 2:0 i 3:1

'Barcelona\'s Chiliean forward Alexis Sanchez (L) celebrates with Barcelona\'s Brazilian defender Daniel Alves after scoring during the Spanish League football match between FC Barcelona and  Rayo Val
'LLUIS GENE'
29.11.2011.
u 23:39

Liverpool je izborio polufinale Carling kupa pobjedom nad Chelseaom (2:0) dok je Arsenal izgubio od Manchester Cityja (0:1)

Ivo Iličević postigao je prvi pogodak (38. minuta) u 2:1 pobjedi HSV-a nad Glasgow Rangersima u prijateljskoj utakmici. Pravi derbi odigrali su Napoli i Juventus u 13. kolu talijanskog prvenstva (3:3). Napoli je najprije poveo s 2:0. Strijelci su bili Hamšik u 23. i Pandev u 40. Hamšik je u 16. promašio jednaesterac. Ni drugim pogotkom Gorana Pandeva u 68. minuti za 3:1 momčad s juga Italije nije uspjela uspostaviti kontrolu. Estigarribia je u 72. smanjio na 3:2, a konačan omjer postavio je Pepe (79.). Prvi je to Juventusov bod u Napulju nakon pet godina. Juventus je vodeći s 26 bodova, dva više od Milana.

Sve utakmice engleskog Carling kupa sinoć su počele minutom šutnje u čast preminulog Garyja Speeda.
Liverpool je izborio polufinale pobjedom nad Chelseaom (2:0). Strijelci su bili Rodriguez (58.) i Kelly (63.). Čak je i Carrol u 22. promašio jedanaesterac. Manchester City je drugi put u tri sezone u četvrtfinalu izbacio Arsenal, a čovjek odluke bio je Agüero u 84. minuti (1:0).

Cardiff je preko Blackburna (2:0) izborio prvi polufinale nakon 1966. godine.

Barcelona je slavila protiv Rayo Vallecana (4:0). Dvostruki strijelac bio je Sanchez (29. i 41.), dok su jednom poentirali Villa (43.) i Messi (50. minuta).