Šibenik zabio jedan od najbržih golova, Slaven stigao do remija

Slaven Belupo i Šibenik sastali se u 22. kolu HT Prve lige
1/8
04.02.2022.
u 20:00

Šibenik je poveo jednim od najbržih golova u povijesti HNL-a. U 16. sekundi utakmice Antonio Marin je pogodio na dodavanje Delića s lijeve strane, što je peti najbrži pogodak u povijesti lige.

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Šibenika odigrali 1-1.

Koprivničani su izjednačili već u 18. minuti, kada je Alen Grgić pobjegao obrani Šibenčana i prizemnim udarcem svladao vratara Rogića. Slaven Belupo je bio bliži pobjedi, ali pritom nije imao sreće.

U 35. minuti Grgić s 20 metara pogađa gredu, a u 78. minuti Kvržić je zatresao vratnicu.

Na ljestvici je Šibenik ostao sedmi s 23 boda, koliko ima i osmoplasirani Slaven.