19.10.2024. u 19:19
Nakon velike krize i povratka na pobjedničke staze dolaskom Nenada Bjelice, Dinamo je počeo prikupljati bodove. Nakon tijesne pobjede protiv Varaždina, plavi će protiv Istre tražiti barem privremeni povratak na vrh tablice
(Žuti karton )

51' - Heister je zaradio još jedan žuti karton za momčad Istre.

Zamjena
(Zamjena)

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Lekweiry je zamijenio Lawala kod domaćina.

Poluvrijeme
(Poluvrijeme)

45' - Gotovo je prvo poluvrijeme! Neočekivano je bilo teško za Dinamo i završilo na najgori mogući način za aktualne prvake.

Gol
(Gol)

43' - Lisica je prizemnim snažnim udarcem s desne strane kaznenog prostora svladao Zagorca i zabio za vodstvo Istre. Večer je loše započela za Dinamo! Plavi sada moraju hvatati zaostatak.

Žuti karton

36' - Trener Istre zaradio je žuti karton nakon prigovora.

31' - Torrente udara glavom, ali lopta odlazi kraj gola. Minutu prije požutio je i Keller zbog prekršaja na Pjaci.

Žuti karton

25' - Žuti karton za Blagojevića zbog prekršaja nad Stojkovićem. Požutio je i Valinčić zbog prigovora.

24' - Snažan udarac Risovskog odlazi kraj domaćih vrata. Dinamo se probudio i preuzima primat u utakmici.

20' - Prva solidna akcija Dinama. Pierre-Gabriel je dodao povratno za Stojkovića, ali ovaj puca u blok. Plavi su dobili korner, ali nisu ga iskoristili.

15' - Puca i Lawal, ali vratar Dinama ponovo je siguran.

12' - Keller je zapucao i natjerao Zagorca na intervenciju. Nije izgledalo opasno, ali Dinamo želi akciju usmjeriti od svog gola i prema domaćem.

10' - Istra solidno izgleda na početku utakmice. Prema svemu sudeći neće Dinamu pokloniti bodove. Plavi za sada ne uspijevaju nametnuti svoj ritam.

4' - Inicijalne minute utakmice protječu bez ozbiljnijih prijetnji. Momčadi još uvijek ispituju snage na terenu u Puli.

Početak
(Početak)

1' - Utakmica je počela!

GDJE GLEDATI

Televizijski prijenos utakmice Dinama i Istre možete pratiti putem kanala MaxSport 1.

SASTAVI

Istra: Majkić; Valinčić, Koski, Iovu, Heister, Blagojević, Kadušić - Lisica, Keller, Gagua - Lawal

Dinamo: Zagorac; Torrente, Theophile, Ristovski, Pierre-Gabriel - Mišić, Sučić, Ademi - Pjaca, Stojković, Kulenović