PRVIJENAC HRVATA

VIDEO Luka Sučić zabio prekrasan pogodak Atleticu. Pogledajte velemajstoriju vatrenog

Europa League - OGC Nice v Real Sociedad
Manon Cruz/REUTERS
06.10.2024.
u 23:27

Sučić je u 84. minuti iz prekrasnim udarcem iz voleja postigao svoj prvijenac i spriječio poraz Real Sociedada. Atletico je vodio od prve minute i gola Juliana Alvareza.

U dvoboju 9. kola Primere Real Sociedad i Atletico Madrid su u San Sebastianu odigrali 1-1, a svoj prvi gol za baskijsku momčad zabio je hrvatski reprezentativac Luka Sučić. Fantastičan pogodak pogledajte OVDJE

VEZANI ČLANCI:

Atletico je treći s 17 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone, dok je Real Sociedad 15. s devet bodova.

Ranije su u gradskom derbiju nogometaši Seville slavili na svom stadionu protiv Betisa s 1-0 golom iz penala Dodija Lukebakija (52).