VIDEO Nova zvijezda Hrvatske na obzoru: Luka Sučić fantastično asistirao s pola terena

Split: Susret Hrvatske i Francuske u Ligi nacija
Luka Stanzl/PIXSELL
18.09.2022.
u 19:04

Sjajan potez hrvatskog 'zlatnog dječaka', briljira u dresu Salzburga i pitanje je vremena kada će na vrata pokucati neki veliki klub.

Višestruki austrijski prvak Salzburg odigrao je na domaćem terenu protiv bečkog Rapida 1:1.

Istaknuo se naš reprezentativac Luka Sučić koji je sa svoje polovice igrališta majstorski asistirao Benjaminu Šešku za pogodak već u 17. minuti.

Bikovi ipak nisu uspjeli zadržati pobjedu do kraja utakmice, Querfeld je zabio za konačan rezultat.

Sučić je još jednom potvrdio da se radi o velikom talentu, glavni je igrač mladih vatrenih, ali sve češće ga zove Zlatko Dalić. Sučić je odradio svih 90 minuta, dok je Roko Šimić također započeo utakmicu od prve minute te igrao do 67. minute.

Također, nedavno se našao na listi od 40 kandidata za prestižnu nagradu golden boy.

Salzburg je uvjerljivo prvi s 22 boda u tamošnjoj Bundesligi, imaju sedam pobjeda uz remi i poraz.