Friendly football match - Juventus vs Juventus N.G.
Giuliano Marchisciano/IPA Sport
26.08.2024.
u 23:25

Torinska "Stara dama" je povela u 28. minuti golom Dušana Vlahovića, na 2-0 je povisio Nicolo Savona u 39. minuti, a pobjedu gostiju potvrdio je Vlahović svojim drugim golom na utakmici realiziravši u 53. minuti kazneni udarac.

U posljednjem susretu drugog kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Veronu sa 3-0 upisavši i drugu pobjedu na otvaranju sezone.

U ranije odigranom susretu Cagliari i Como su remizirali 1-1.

Roberto Piccoli u 44. minuti je doveo domaćine u vodstvo, a izjednačio je Patrick Cutrone u 53. minuti.

Na ljestvici vodi Juventus sa šest bodova.