PROMO

Velikogorički judo klub Pinky u vrhunskom izdanju na međunarodnom turniru u Samoboru

Velikogorički judo klub Pinky
03.03.2020.
u 14:00

Na natjecanju je nastupilo ukupno 410 judašica i judaša iz 44 kluba iz Hrvatske, Slovenije, BIH, Austrije, Češke i Velike Britanije.

Na Kupu Samobora sudjelovalo je 14 Pinkijevaca u uzrastima dječaka i djevojčica do 12 i 14 godina te kadeta i kadetkinja do 18 godina.

Najzapaženiji rezultat ostvarila je Elena Pleša u U18 kategoriji osvojivši zlatnu medalju. Jan Putanec (U18) bio je srebrni, dok je Matija Ivanjko (U18) osvojio brončanu medalju.

Ema Drobnjak i Hrvoje Vojvoda osvojili su sedma mjesta, dok je Enzo Šušković ovaj put ostao bez plasmana.

Roko Šćetko (U14) zaslužio je srebrno odličje, Mateo Tomašić (U14) i Jan Krulc (U14) bili su brončani, Deni Štrković osvojio je peto, a Marin Stilinović sedmo mjesto.

U najmlađoj konkurenciji do 12 godina Adrian Hren i Andrija Grčić bili su srebrni, a Vid Baklaić zauzeo je petu poziciju.

Idući vikend će članice i članovi velikogoričkog Pinkyja nastupiti na jakom Europskom kadetskom kupu u Zagrebu, dok je za dva tjedna u Gradskoj sportskoj dvorani, u subotu 14. ožujka, na rasporedu jubilarno 25. izdanje judo turnira Grada Velike Gorice.