'Bit će zaj***no protiv Italije', Kramarić zahvalio na rođendanskoj čestitci pa iznenadio izjavom

Neuruppin: Andrej Kramarić i Lovro Majer u ime reprezentacije održali konferenciju za medije
1/13
Autori: vecernji.hr, Hina
19.06.2024.
u 17:51

– Bili smo puno bolji u drugom poluvremenu i žalim što nismo nastavili stiskati da zabijemo i treći gol, zbog gol-razlike također. Zato ljudi i vole nogomet, pun emocija, ne znaš što te čeka. Opet zadnja utakmica, moramo se baciti na glavu – izjavio je.

U utakmici 2. kola B skupine EURA u Hamburgu su nogometaši Hrvatske i Albanije odigrali 2-2 (0-1).Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol.  U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednjačenje.

U ovoj skupini u četvrtak igraju Italija i Španjolska. U zadnjem kolu u ponedjeljak Hrvatska igra s Italijom.

Andrej Kramarić kojemu je danas rođendan se zahvalio na čestitki, ali bolji bi mu poklon, kaže, bila sva tri boda.