Englezi oduševljeni asistencijom 'vatrenog': Lijeva noga Perišića treba biti zabranjena

Matthew Childs/REUTERS
15.08.2022.
u 10:11

Ponajbolji hrvatski nogometaš pokazuje kako će se odlično snaći u Premiershipu.

Ivan Perišić je pokazao da zaslužuje mjesto u udarnih 11 Tottenhama, trener Conte bi morao ozbiljno razmisliti koga će staviti na lijevu stranu momčad Spursa.

U samo 10 minuta hrvatsko reprezentativni krilo odigralo je sjajnu utakmicu i spasilo Tottenham od poraza u gradskom derbiju protiv Chelseaja (2:2).

Vatreni je deset minuta prije kraja, pri vodstvu Chelseaja 2:1, zamijenio Sona i onda u šestoj minuti sudačke nadoknade sjajnim ubačajem iz kornera pronašao Harrya Kanea koji postavlja konačni rezultat.

Ivan je pokazao kako se podjednako dobro služi s obje noge, iz kornera je ubacio ljevicom, iako je prirodno dešnjak.