VIDEO Torcida pobjedu Hajduka proslavila uz skandiranje 'mrzim Dinamo'

Dalmatinski portal
19.02.2023.
u 19:30

Navijači bijelih zvižducima su ispratili svoje nogometaše na poluvremenu koje je završilo 0:0

Nakon pobjede Hajduka nad Goricom, Torcida je ispratila nogometaše Hajduka skandiranjem 'mrzim Dinamo', a potom još 'gazi, gazi, purgere' i 'hoćemo pobjedu', prenosi Dalmatinski portal. Podsjetimo, u sljedećem susretu 'bijeli' igraju najveći hrvatski derbi protiv Dinama u Maksimiru, a kako je skandirao sjever nakon susreta, pogledajte u videu ispod.

Splićani su poveli golom Marka Livaje u 59. minuti. Izjednačio je Slavko Bralić u 65., a pobjedu je Hajduku osigurao Nikola Kalinić, strijelac za 2-1 u 79. minuti.

Na samom početku susreta bolji je dojam ostavila Gorica koja je u uvodnih petnaest minuta dva puta ozbiljno zaprijetila. U oba slučaja je u glavnoj ulozi bio Ante Matej Jurić, ali nije uspio zatresti mrežu